V Wąbrzeski Test Coopera zakończył cykl 2021 roku

10 października 2021 r. na Stadionie Miejskim im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie wszyscy chętni mogli kolejny raz sprawdzić swoją kondycję fizyczną.

Test Coopera, który w naszym mieście został zorganizowany już po raz piąty, polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut. Starty odbywały się co 20 minut w kilkuosobowych grupach. Klasyfikacja prowadzona była w kategorii kobiet i mężczyzn. W ostatnim teście (który przeprowadzony został 10 października) najlepszym czasem w grupie pań mogły pochwalić się Ewelina Krawaczyńska i Mirella Stachowska, które w określonym czasie pokonały dystans 2400 m i zdobyły ex aequo pierwsze miejsce. W gronie panów najlepszy okazał się Patryk Budziwojski z wynikiem 2950 m.

W klasyfikacji końcowej 2021 roku zwyciężczynią wśród kobiet okazała się Zuzanna Fidurska z wynikiem 6300 m, drugie miejsce zajęła Roksana Kołodziejska z wynikiem 5850 m, a na trzecim stopniu podium stanęła Mirella Stachowska, która na swoim koncie zgromadziła 4750 m. Wśród mężczyzn najlepszy jest Patryk Budziwojski z wynikiem 8800 m, na drugim miejscu uplasował się Błażej Gilewski z wynikiem 7550 m, a trzecie miejsce zdobył Robert Wyrazik uzyskując 7200 m.

Zwycięzcy cyklu 2021 roku w kategorii kobiet oraz mężczyzn otrzymali nagrody rzeczowe.

Kolejny Wąbrzeski Test Coopera w przyszłym roku. Już dzisiaj zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

Klasyfikacja końcowa – Wąbrzeski Test Coopera 2021

V Wąbrzeski Test Coopera – wyniki